Menu
Sepetim

Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü

Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
Çok Satılan
Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
Robogil AF-19D Airfryer XXL 6,5lt Halojen Lambalı Cam Kapaklı Sıcak Hava Fritözü
3.999,00TL
KDV Hariç: 3.332,50TL
 • Stok: Var
 • Marka: ROBOGİL
 • Ürün Kodu: AF19D
Hızlı Teslimat
1 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Özel Kutulama
Zarar Görmeyecek Şekilde Paketlenir

Robogil AF-19D Airfryer

Yeni Nesil

Sıcak Hava Fritözü

 

 

 

Son Teknoloji İle Tasarlandı

 

 Halojen Lambalı Isıtma

 

AF-19D Airfryer’ın Yıldızlı Farkları

• Yeni Nesil Sıcak Hava Fritözü

 

• Halojen Lambalı Isıtma Sistemi

 

• Halojen Lamba, Çelik Tel Isıtıcılı Airfryer Modellerine Göre %30 Daha Hızlı ve %30 Daha Ekonomiktir

 

• Halojen Lamba'nın Cam Tüpü Isınınca Kendi Kendini Temizler

 

• Kolay Kullanımlı Dokunmatik Dijital Kontrol Paneli

 

• Sıcak Havayı Haznede Hızla ve Eşit Dağıtan TurboAir Teknolojisi

 

• Çift Katmanlı Cam Kapak Sayesinde Yiyecekleri Görerek Tam Kıvamında Pişirin

 

• Büyük Aileler İçin XXL 6,5LT Hazne Kapasitesi

 

• Halojen Lamba'nın Cam Tüpü Kir ve Yağ Tutmaz, Koku ve Duman Yapmaz, Paslanmaz

 

• Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Hazne. Çizilmeye Dayanıklı, Yapışmayan, Bulaşık Makinesinde Fazla Yer Kaplamayan, Hafif ve Basit Hazne Tasarımı

 

• 12 Preset Pişirme Programı ve Manuel Sıcaklık / Zaman Ayarı, 30Dk Sıcak Tutma, 3Dk Ön Isıtma, 2 Saat Kurutma Modu

 

• Isı Koruma ve Arıza İkaz Sistemi. Sıcak Hava Fritözünü Güvenle Kullanın.

 

 

 

 

 

Robogil AF-19D Airfryer

Yeni Nesil Sıcak Hava Fritözü

Sağlıklı, Lezzetli, Pratik, Ekonomik

ve Şık..

 

 

Kapak Açmadan Görerek Pişirin

 

 

 

Paslanmaz, Koku ve Duman Yapmaz

 

 

 

Robogil, mutfağınızı balık ile barıştırıyor.

Kendi kendini temizleyen Halojen Lamba ısıtma sayesinde

balık pişirirken bile sıfır duman, sıfır koku!

 

 

 

 

Robogil AF-19D Airfryer, sizin için en son teknoloji ile tasarlanmıştır;

 

• Basit bir kullanıma sahiptir. Dokunmatik ekranı sayesinde, hassas sıcaklık ve süre kontrolü ile tam kıvamında pişirir.

 

• Besin değerlerini ve lezzetini koruyarak pişirilen yiyeceklerin tadını ailenizle birlikte çıkarmanızı sağlar.

 

• Airfryer çok çeşitli yemekleri sağlıklı, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamak için sıcak havayı hazne içerisinde yüksek hızda dolaştırarak pişirir. Malzemeleriniz tüm kenarlardan tek seferde ısıtılır ve malzemelerin büyük bölümü için yağ eklemek gerekmez.

 

• Cihazınız en sevdiğiniz yiyecekleri ve atıştırmalıkları sağlıklı, hızlı, ekonomik bir şekilde dumansız, kokusuz, etrafı kirletmeden ve yağ sıçratmadan hazırlamanızı sağlar.

 

• Basitleştirilmiş hazne sistemi sayesinde, “Karıştır / SHAKE” işlemi sırasında sallanan pişirme haznesinin alt kısmından yağ sızdırmaz, sıçratmaz.

 

• Cihaz mutfak tezgahınızda fazla yer kaplamaz, basit yapısı nedeniyle kolayca temizlenebilir.

 

• Hazne ve ızgarayı elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz, Teflon (Politetrafloroetilen-PTFE) kaplama yapışmaz ve kolay çizilmez. Basit ve sade yapısı sayesinde hazne bulaşık makinesine kolayca sığar, sepette fazla yer kaplamaz. Kolayca temizlenir.

 

 • Teflon (PTFE), ısıya, kimyevi maddelere, neme, elektrik atlamasına (dielektrik), sürtünmeye dayanıklıdır ve hiçbir maddeye yapışmaz, sürtünme katsayısı bütün katı cisimlerinkinden küçüktür. Teflon kaplama 260°C üzerindeki sıcaklıklarda bozulmaya başlar, 350°C civarında yapısı tamamen bozulur. Bu nedenle cihazın yüksek ısı koruması 260°C sıcaklık seviyesine ayarlanmıştır. Lütfen Teflon (PTFE) kaplamayı çizebilecek sert metal objeler ve metal maşa kullanmayınız!


 

• Geniş hacmine rağmen hafifletilmiş hazne sistemi sayesinde, kullanımı oldukça kolaydır. Tek elle kullanımı düşünülerek Alüminyum (AI) gövde üzeri Teflon (PTFE) kaplamadan üretilmiş ve gereksiz ağırlıklardan arındırılmıştır. Hazne tek elle kolayca çıkarılabilir ve tekrar yerine itilebilir. Kullanım sırasında sizi yormaz.

 

• 4-6 kişilik bir ailenin ihtiyacını karşılamak için 6,5 litrelik XXL yapışmaz hazne kapasitesi. XXL hazne, 2kg ağırlığa kadar bütün bir tavuğu önceden haşlamaya ve herhangi bir işleme gerek duymadan 180 Derece / 60 Dakika manuel ayarda dışı çıtır, içi yumuşak ve sulu kalacak şekilde tüm lezzetiyle, piliç çevirme tadında pişirir. Pişirme sonrasında haznede 10 dakika dinlendirin ve servis edin. XXL hazne ile misafirlere her zaman hazırlıklı olun..

 

• Pişirme işlemini güvenle takip edebilmek için ısı yalıtımlı çift cam katman ön pencere tasarımı. Yiyeceklerin durumunu görmek için hazneyi çıkarmanıza ve hazne ısısını kaybetmenize neden olamaz. Görerek tam kıvamında pişirin.

 

 

• Uzun ömürlü ve paslanmaz Halojen Lamba teknolojisi sayesinde çok daha az güçle (1500W) yüksek sıcaklık (200°C) üretilir. Tel ısıtıcılara sahip Airfryer modellerine göre yeni nesil Halojen Lamba çok daha ekonomiktir, yiyecekleri en az %30 daha hızlı pişirir ve enerji tasarrufu sağlar. Elektirik faturanızı şişirmez. Test verilerine göre; Robogil AF-19D Airfryer 200°C ısı seviyesine 1 dakika 40 saniye gibi rekor bir sürede ulaşır. Robogil AF-19D Airfryer 200°C ısı seviyesindeki 20 dakikalık pişirme programı süresince yalnızca 215 watt enerji harcarken, 2000W'lık çelik telli ısıtıcılar aynı pişirme programı süresinde (200°C / 20dk) yaklaşık 340 watt enerji harcayarak Robogil AF-19D Airfryer'a göre %58 daha fazla enerji harcamaktadırlar.

 

• Halojen Lambanın ısı kontrolü çok daha hızlı ve hassastır, tam istenilen ısıyı verir. Halojen Lamba çalışırken kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir, temizlik ve bakım gerektirmez, yağ ve kir tutmaz, koku ve duman yapmaz, paslanmaz. Halojen Lambanın ışığı sayesinde, pişirme esnasında ön pencereden hazne içini ve yiyeceklerin durumunu hazneyi çıkarmadan görebilirsiniz.

 

 

• Yüksek verimli TurboAir Sistemi, yiyecekleri çevresel ısıtma ile çok daha eşit şekilde ısıtır, gıdaların suyunu, lezzetini ve besleyici özelliklerini içlerinde hapseder. Yiyeceklerin dış kısımlarını çıtır, iç kısımlarını yumuşak olacak şekilde pişirir.

 

• TurboAir ve Halojen Lambalı Isıtma Sistemi sayesinde klasik fırınlardan 2 kata kadar daha hızlı pişirir. Fırın gibi önceden ısıtmanıza gerek yoktur. Pişirmeye başlamak için program seçip "Başlat" tuşuna basmanız yeterlidir.

 

• Dokunmatik ekran ile 12 adet "Ön Ayar" ve kişisel tercihler için farklı "Manuel" Sıcaklık / Süre ayarı. 30Dk Sıcak Tutma, 3Dk Ön Isıtma, 2 Saat Kurutma Modu. Süre ayarı bitiminde otomatik kapanma.

 

• Hassas sıcaklık (80-200°C) ve süre (0-120dk) ayarı ile her zaman aynı lezzeti yakalayın. Oldukça pratik.

 

“Karıştır / SHAKE” İkaz Yazısı ve Ses Sinyali: Cihaz pişirme süresinin ortasında “Karıştır / SHAKE” ikazı verir, hazneyi çıkarın cihaz duraklayacaktır. Yiyecekleri altüst olacak şekilde çevirin veya karıştırın ve tekrar hazneyi yerine oturtun, cihaz pişirme işlemine kaldığı yerden devam edecektir. “Karıştır / SHAKE” ikazı tercihe göre göz ardı edilebilir, bu durumda cihaz pişirme işlemine devam eder.

 

Sıcak Tutma: "Sıcak Tutma" tuşunu etkinleştirirseniz, cihaz pişirme süresi sona erdikten sonra yiyeceğinizi 30 dakika ideal sıcaklıka tutar. Sıcak tutma sırasında, fan ve ısıtıcı ara sıra çalışır.

 

Yüksek Isı Koruması: Fırın kısmında sıcaklığın 250-260°C 'ye çıkması durumunda, cihaz kendini korumaya alır.

 

Hazne Açılma Koruması: Hazne açıldığında pişirme programı duraklar, hazne kapandığında program kaldığı yerden devam eder.

 

Arıza İkaz Sistemi: Arıza durumunda gösterge ekranında ilgili “E0, E1, E2” Hata Kodları görünür, cihaz 10 kez "bip” sesi çıkarır ve tüm tuşlar kilitlenerek cihaz kendini korumaya alır. Bu durumda derhal Kullanım Kılavuzuna başvurun ve lütfen Robogil Teknik Servisi’ni bilgilendirin.

 

 

 

Kontrol Paneli

 

 

 

Ön Ayarlar

 

 

 

Teknik Bilgiler

 

 

Robogil "Marka" Güvencesi

2 Yıl Garanti

10 Yıl Servis Ömrü

Müşteri Hizmetleri

TSE onaylı Teknik Servis

 

 

 

 

Robogil Hakkında

%100 Türk sermayeli, Dünyanın Teknolojisi’ni Türkiye’ye sunan yaratıcı ve yenilikçi bir teknoloji markasıdır.

 

 

 

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

 

GENEL:

 1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.

 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

 

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

 1. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

 

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

 1. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

 

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

 1. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

 

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

 1. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

 

CAYMA HAKKI:

 1. ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

 

 1. SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET

ADI/UNVANI:
ADRES:
EPOSTA:
TEL:
FAKS:

 

CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

 1. Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.

 2. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.

 3. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

 

CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 

 1. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

 2. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

İADE KOŞULLARI:

 1. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

 2. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 

 3. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

 

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

 1. ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

 2. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

 

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

 1. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

 

ÖDEME VE TESLİMAT

 1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, ............, ........., bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

 2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi