Menu
Sepetim

Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi
8.499,60TL
KDV Hariç: 7.083,00TL
 • Stok: Var
 • Marka: ALTUS
 • Ürün Kodu: AL 6103 L
Hızlı Teslimat
1 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Özel Kutulama
Zarar Görmeyecek Şekilde Paketlenir

Ürün Özellikleri
Ürün Rengi Beyaz
Kapasite (kg) (ÇM) 6.0
Enerji Sınıfı E
Ses Seviyesi(dB(A)) 76 dBA
Program Sayısı 15
Enerji Tüketimi (100 Çevrim) 73 kWh
Su Tüketimi (1 Çevrim) 43 L
Max. Sıkma Devri (rpm) 1000
Su Girişi Tek (soğuk)
Yıllık enerji tüketimi (AE_c) (kWh) 152 kWh
Yıllık Su Tüketimi (AW_c) (l) 8799 L
Motor Tipi Universal
Çocuk Kilidi Var
Dengesiz Yük Kontrolü Var
Top sistemi Var
Otomatik Su Ayarlama Sistemi Var
Elektronik tipi (2) LED
Ses Seviyesi- Yıkama/Sıkma (dB) 62/76
Taşma Emniyeti Var
Tambur Deseni Standart
Yan duvar Tipi S Tipi
Zaman Geciktirme 3sa.-6sa.-9sa.
Nikel Isıtıcı Var
Program 3 Eko 40-60
Ağırlık 56.0 kg
Derinlik 44.0 cm
Yükseklik 84.0 cm
Genişlik 60.0 cm

 

Çamaşır makinesi, kirli çamaşırları kısa sürede yıkayıp temizlemesi için tasarlanan bir üründür. Hayatı oldukça kolaylaştıran bu ürün, zaman içinde teknolojik gelişmelere ayak uydurarak oldukça gelişmiştir. Altus al 6103 l 6 kg 1000 devir çamaşır makinesi, tek seferde 6 kg ağırlığında çamaşırı yıkayabilecek şekilde tasarlanır. E grubu enerji sınıflandırmasına mensup olan bu ürün ile toz ya da sıvı deterjan fark etmeksizin her çeşit temizleyici kullanılabilir. 15 programlı olarak üretilen altus al 6103 l 6 kg 1000 devirli olması ile dikkatleri üzerine çeker. Universal tip motoru bulunan bu çamaşır makinesinde bulunan çocuk kilidi sayesinde gönül rahatlığıyla kullanıma uygundur.

Evlerin Olmazsa Olmazı Altus 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Tüm evlerde kullanılan çamaşır makinesi, farklı program sayısı ve kilo kapasiteleri ile karşınıza çıkar. Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi, kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayacak şekilde, tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eden alanında uzman bir ekip tarafından tasarlanır. Dengesiz yük kontrol özelliği sayesinde çalışırken titreme yapmaz. 1 çevrimde ortalama 43 litre su harcayan çamaşır makinesi, tek su girişi ile oldukça tasarruflu bir üründür. 3-6 ya da 9 saatlik geciktirme ayarı sayesinde siz evde yokken bile çalışabilir. Otomatik su ayarlama sistemine sahip olan altus 6103 l yıllık ortalama 152 kWh enerji harcar. 6103 L olarak geçen bu ürün, yıllık ortalama 8799 litre su harcar.

Teknoloji Harikası Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Maksimum sıkma aşamasında B ses sınıfında bulunan bu cihazın sıkma verimi enerji sınıfı ise C olarak karşınıza çıkar. Tam kapasite için 197 dakikalık program süresi olan Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi en ucuz ve kaliteli şekilde üretilir. Taşma emniyetine de sahip olan bu makine evlerde gönül rahatlığı ile kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Ayrı bir kurutma bölmesi bulunmaz. Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi yorumları ve önerileri dikkate alarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için tasarlanır.

Uygun Fiyatlı Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi fiyatları, ürünün sahip olduğu teknik detaylara göre şekillenir. Her evde kullanılan çamaşır makinesi, kirli çamaşırları oldukça kısa sürede yıkayarak hayatı kolaylaştırır. Avrupa Birliğinin belirlediği yeni enerji sınıflandırmasına göre E sınıfına mensup olması sayesinde kullanıcılarına ciddi anlamda enerji tasarrufu sağlar. Emniyetleri ve korumalı özellikleri sayesinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. 1000 devirli olması ile göz doldurur. Altus AL 6103 L 6 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi satın almak için Hepsiburada’nın avantajlarla ve fırsatlarla dolu dünyası keşfedilebilir.

Altus 6 kg Çamaşır Makinesinde Soğuk Yıkama Seçeneği Var mı?

15 programlı olacak şekilde tasarlanarak kullanıcıların beğenise sunulan bu çamaşır makinesinde istediğiniz ayarda çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Programların içinde ayrı olarak soğuk su ile yıkama seçeneği de bulunur.

Altus 6 kg Çamaşır Makinesinin En Kısa Programı Kaç Dakikadır?

Birçok programa sahip olan Altus çamaşır makinesi, hayatınızı kolaylaştıran en önemli ürünlerden biridir. Su ve enerji tasarrufu için kullanılabilecek en önemli ürünlerden biri olan bu ürünün en kısa programı 30 dakika sürer.

Altus 6 kg Çamaşır Makinesi Fiyatı Nasıldır?

Altus AL 6103 L 6 kg 1000 devir çamaşır makinesi, bütçe dostu bir üründür. Performans açısından oldukça yüksek bir üründür ve fiyatıyla avantaj sağlar.

 

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

 

GENEL:

 1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.

 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

 

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

 1. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

 

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

 1. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

 

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

 1. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

 

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

 1. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

 

CAYMA HAKKI:

 1. ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

 

 1. SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET

ADI/UNVANI:
ADRES:
EPOSTA:
TEL:
FAKS:

 

CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

 1. Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.

 2. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.

 3. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

 

CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 

 1. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

 2. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

İADE KOŞULLARI:

 1. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

 2. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 

 3. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

 

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

 1. ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

 2. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

 

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

 1. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

 

ÖDEME VE TESLİMAT

 1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, ............, ........., bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

 2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi